Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


Dofinansowanie z UM Sosnowiec i UM Katowice

Urząd Miasta w Sosnowcu prowadzi nabór wniosków na jednorazowe bezzwrotne dofinansowanie na działania proekologiczne realizowane na terenie miasta Sosnowiec, które skierowane jest m. in. do osób fizycznych. Warunkiem udzielenia dotacji jest posiadanie ekologicznego systemu dla celów centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym do 30.09.2017 r. Złożone wnioski zostaną rozpatrzone w danym roku budżetowym – w kolejności zgłoszeń. Wniosek jest wolny od opłat.
Wysokość dofinansowania może maksymalnie wynieść 50% kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 2 500,00 zł brutto.

Wszystkie koszty kwalifikowane mogą powstać dopiero po podpisaniu umowy z UM w Sosnowcu. Umowę należy podpisać w terminie do 14 dni od dnia otrzymania zawiadomienia o przyznaniu dofinansowania. Również w terminie do 14 dni od daty zakończenia realizacji zadania należy dostarczyć do UM w Sosnowcu wniosek o wypłatę dofinansowania. Realizacja zadania oraz złożenie w urzędzie w/w wniosku musi nastąpić nie później niż do 31.10.2017 r.

Tu znajdą Państwo regulamin dofinansowania oraz wniosek (BIP UM Sosnowiec)

Przypominamy również, że cały czas trwa nabór wniosków o dofinansowanie w Urzędzie Miasta Katowice.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszym poprzednim wpisie.